Ege Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği - EAYSAD

...:: EAYSAD ::..
..:: Menü ::..
Ana Sayfa
Hakkımızda
Kurullarımız
Tüzük
Üye Listemiz
Üyelik Basvuru
Faaliyetlerimiz
Yönetmelikler
Aylık Bakım
Dernekler
Haberler
Basında Eaysad
Foto Galeri
Bağlantılar
İletişim
 
..:: Duyurular ::..


Üyelerimizin Dikkatine !!
Aidat ve Bağış Hesap Bilgilerimiz Hesap adı: Ege Asansor ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği Banka adı: İş Bankası – Ziya Gökalp bulvarı Hesap Numarası: 3433- 0265982 IBAN: TR040006400000134330265982 Açıklama:Firma/Kişi adı Aidat veya bağış

 
 
 
 
..:: EGE ASANSÖR VE YÜRÜYEN MERDİVEN SANAYİCİLERİ DERNEĞİ ::..
VİZYONUMUZ :
Eaysad 'ın temel vizyonu, Türk Asansör Sanayisinin müşterek menfaatlere uygun olarak gelişmesini sağlayarak, üyelerimizin mesleki kalitelerini iyileştirip yükseltmesini ve dünyaya açılmalarını sağlamaktır.
MİSYONUMUZ :
Can ve mal güvenliğini haiz asansör sektöründe üretim ve periyodik aylık bakım hizmetleri faaliyetleri ile iştigal eden üyelerin müşterek menfaatlerini korumak, sektörün kayıt içerisine alınmasını sağlamak, haksiz rekabeti önlemek gibi temel konularda çaba göstererek bu amaçlara yönelik önemli projeleri hayata geçirmeyi hedefleyen EAYSAD, meslek mensuplarının birbirileri ile ve halk ile olan ilişkilerinde dürüstlüğü ve güveni hakim kılmak, birlik ve beraberliğin sağlanması, sektörün sorunlarının birlikte aşılması, yurtiçi ve dışında temsil ve tanıtımının yapılması, üyeler arası sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın sağlanması, sektörün ekonomik ve kültürel anlamda gelişerek kalkınması için çalışmalar gerçekleştirmek ve bu çerçevede faaliyet gösteren gerçek ve tüzel kişilerin mesleki haklarının korunması amacı ile faaliyetlerini yürütür.
 
2018-2019 Olağan Genel Kurul Toplantımız - 06.03.2020 16:23:03
 
8 Şubat 2020 Eğitim Semineri - 06.03.2020 15:58:08
 
Yastayız!!! - 06.03.2020 15:54:47
 
Sn. Mert Öğüşlü' nün 03 Mayıs tarihli Sminer açılış konuşması - 12.06.2019 15:18:39
 
2019 İftar Organizasyonumuz - 12.06.2019 15:02:58

 

Ege Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği olarak üyelerimize yönelik, gelenekselleşen iftar yemeği organizasyonumuzu 27 Mayıs Pazartesi akşamı gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

İzmir Karşıyaka Seyir tepe Panorama Restoranında, birlik ve beraberlik duygularımızla Ramazan ayının güzel akşamında bizleri yalnız bırakmayarak teşrif eden tüm üyelerimize ve misafirlerimize teşekkür ederiz

İftar Yemeğimize ait resimler Foto Galeri bölümündedir.Tıklayınız

 

 
Asansör İşletme Bakım Yönetmeliği yayınlandı. - 08.04.2019 16:29:24
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından, ASANSÖR İŞLETME VE BAKIM YÖNETMELİĞİ 06 Nisan 2019 tarih 30737 sayılı Resmi Gazete de yayınlanmıştır.

Bilgi edinmenizi rica ederiz.

İlgili Yönetmeliğe ve Eklerine aşağıdan .pdf formatında ulaşabilirsiniz ;

-Asansor Isletme Bakım Yönetmeliği için tıklayınız.

-Ekleri için tıklayınız.
 
10 Kasım Atatürkü Anma - 18.12.2018 16:39:52
 
14 Nisan Kahvaltı Org. - 18.12.2018 16:15:42

 

Derneğimizin gelenekselleşen Kahvaltı Organizasyonumuz, 14 Nisan 2018 tarihinde Buca -Barınak Bahçe de üyelerimizin katılımıyla gerçekleşmiştir.
Yön.Kur. Başkanımız Sn. Mert Öğüşlü’ nün açılış konuşmasıyla faaliyetlerimiz hakkında kısaca bilgiler verilmiş olup, hem Asansör İşletme ve Bakım Yönetmeliği taslağı hakkında, Federasyon üyeliği ve İnelex 2018 Asansör Fuarı gibi konular ele alınarak üyelerimiz tek tek kendi fikir ve düşüncelerini ifade etmişlerdir. Kahvaltı organizasyonumuza teşrif eden üyelerimize ayrıca teşekkür ederiz.

Kahvaltı Org. ait resimler Foto Galeri bölümündedir.Tıklayınız

 

 
MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi -Alberk QA - 02.08.2017 13:03:10

 

MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi Asansör Bakım ve Onarımcısı seviye 3-4 ve Asansör Montajcısı Seviye 3-4 sınav ve belgelendirme temini konusunda yetkilendirilen ALBERK QA TECHNIC BELGELENDİRME A.Ş. Ege Bölge Müdürlüğü ile EAYSAD arasında Protokol imzalanmıştır.

Üyelerimizin tercih etmesi halinde, firmalarımıza % 15 indirim yapılacaktır.Başvuru yapmak isteyen üye firmalarımızın dikkate almalarını rica ederiz.

Detaylı bilgi için arayınız.

 

 
MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi- MMO İzmir Şubesi - 02.08.2017 12:55:06

 

MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi Asansör Bakım ve Onarımcısı seviye 3-4 ve Asansör Montajcısı Seviye 3-4 sınav ve belgelendirme temini konusunda yetkilendirilen Makina Mühendisleri Odası İzmir Şubesi ile derneğimiz arasında Protokol imzalanmıştır.

Üyelerimizin tercih etmesi halinde, firmalarımıza % 15 indirim yapılacaktır.Başvuru yapmak isteyen üye firmalarımızın dikkate almalarını rica ederiz.

Detaylı bilgi için arayınız.

 

 
Astek-Alt Çalışma Grup Toplantısı - 02.08.2017 12:48:28

 

06-07-08-09 Temmuz 2017 tarihleri kapsamında STB ASTEK Alt Çalışma Grup Toplantısı Eaysad ev sahipliğinde İzmir de toplanmıştır.
Ramada Plaza İzmir otelinde 3 gün boyunca gerçekleşen toplantı 9 Temmuz günü sona ermiştir. Tüm katılımcılara ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Toplantıya ait resimler Foto Galeri bölümündedir.Tıklayınız

 

 
İftar Organizasyonu 2017 - 01.08.2017 13:43:18

 

Derneğimizin Ramazan ayı sebebiyle üyelerimize yönelik gelenekselleşen İftar Yemeği 19 Haziran 2017 günü Ramada Plaza İzmir otelinde gerçekleştirilmiştir. Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Oğuz Yanık tarafından teşekkür konuşması ve Avukatımız Sn. Serap Demir’ in Arabulucuk konusu ile ilgili verdiği bilgiler ile tamamlanan yemeğimize teşrif edip bizleri yalnız bırakmayan üyelerimize teşekkür ederiz.

İftar Yemeğimize ait resimler Foto Galeri bölümündedir.Tıklayınız

 

 
8 Nisan 2017 Üye -Federasyon Kahvaltı Buluşması - 11.04.2017 13:38:20

 EAYSAD Üye Kahvaltı Organizasyonu 

Derneğimizin gelenekselleşen üyelerine yönelik Kahvaltı Organizasyonu bu defa 8 kişilik ASFED Federasyon Heyetinin katılımıyla 8 Nisan 2017 Cumartesi günü Barınak Bahçe adresinde Federasyon Üyeliği ve diğer çalışmalar hakkında bizleri bilgilendirmeleri ile gerçekleştirilmiştir.(Ayrıca AKIŞ Asansör KONYA Şirket Yönetimi de katılmıştır) 

Yapılan Kahvaltının ardından,Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Oğuz YANIK Beyin konuşmasıyla üyelerimizin ve misafirlerimizin teşriflerinden ötürü teşekkür ederek başladığı toplantı,Sn. Yusuf ATİK ve Sn. Cem BOZDAĞ' ın Federasyon çalışmaları hakkında sunumu ile devam etmiştir.

-Federasyon Üyeliğinin derneklere verdiği sorumlulukları,

-Mevcut Federasyon üyelerinin ve delege sayılarının verilmesi,

-Federasyon Tüzük içeriği ve Olağan Genel Kurul toplantı bilgileri,

-Federasyon bütçesi ve personel bilgileri, 

Bakanlık yazışmaları ve diğer detaylar hakkında Sn.Cem BOZDAĞ Gerekli bilgileri üyelerimizle paylaşmıştır.Özellikle gündemde yer alan, yapılan Asansör Fuarları ve İZMİR İNELEX Fuarının yapılması ve Fuarlar konusunda Federasyonun tutum ve çalışmaları irdelenerek, Federasyonun EAYSAD Üyeliği konusunda geçmiş dönemlerde yaptığı girişimler ile günümüzde EAYSAD'ın Üyeliğinin önemi ve değerlendirilmesi hususunda üyelerimiz ile soru cevap şeklinde konuşmalar yer almıştır. 

ASFED Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Yusuf ATİK tarafından da teşekkür konuşmasıyla Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Oğuz YANIK ile karşılıklı plaket ve hediyelerin verilmesiyle son bulmuştur. ASFED Yönetim Kurulu Üyelerinin derneğimiz ev sahipliğinde ağırlanması ve üyelerimize bilgilendirme yapmaları konusunda gerçekleştirdiğimiz bu Kahvaltı Organizasyonumuza teşrif eden üyelerimize ve diğer misafirlerimize teşekkür ederiz. 

Kahvaltı Organizasyonuna ait resimler Foto Galeri bölümündedir.Tıklayınız

...">>>
 
Asansör Vizyon dergisi 37. sayı - 27.03.2017 16:50:02


Eaysad Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Oğuz Yanık 'ın Asansör Vizyon Dergisinin 37. sayısında yer alan makalesini okumak için Tıklayınız

 

 
18 Mart 2017 Eğitim Semineri - 27.03.2017 15:03:07

 

Ege Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği olarak Sn. Serdar Tavaslıoğlu’ nun eğitmenliğinde 18 Mart 2017 tarihinde üye ve tüm meslektaşlarımıza yönelik "TS EN 81 - 20 / 50 Asansör Standartları ile Gelen Değişiklikler" konulu eğitim seminerimiz gerçekleşmiştir. 

Seminerimize Sn. Mert Öğüşlü tarafından açılış konuşması ve 18 Mart Çanakkale Savaşının 102. Yılı nedeniyle anma töreni ile başlanmıştır. Ardından Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Oğuz Yanık söz alarak tüm katılımcılara, üyelerimize ve Sn. Serdar Beye teşekkür ederek genel bir konuşma yapmıştır. 

Eğitim seminerimize sponsor olarak 11 firmamız destek sağlamış olup, 4 ara ile tüm gün süren eğitim seminerimiz Best Western Konak otelinde 80 üye ve meslektaşımızın katılımıyla sektörümüz ve katılımcılar için faydalı bir eğitim olmuştur. 

Sponsor Firmalarımız : 
Agsan Asansör - Bıdık Asansör - Çözüm Market Asansör - Ege Prolift - Hicas Asansör - Lokks Asansör - Nazar Asansör - Özray Asansör - Ray Market - Sem Kapı - Teray Ray Asansör 

Eğitimin sonunda Sn. Serdar Tavaslıoğlu' na ve Sponsor firmalarımıza tek tek plaketleri takdim edilmiştir.

Katılım gösteren, emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Eğitim seminerimize ait resimler Foto Galeri bölümündedir.Tıklayınız

 

 
 .Sayfa[»2] [»»Son Sayfa(2)]
..:: Güncel ::..
-
EAYSAD ÜYE FİRMALARIMIZ

LÖHER ASANSÖR
ARSER ASANSÖR
ARLİFT ASANSÖR
ÖZCAN ASANSÖR
NORM ASANSÖR
ATLAS ASANSÖR
DASDELTA ASANSÖR
VTG ASANSÖR
ASTOR ASANSÖR
BASANİ ASANSÖR
AYC ASANSÖR
ELGES ASANSÖR
ACE ASANSÖR
EKOL ASANSÖR
OMAS ASANSÖR
ÖZŞAN ASANSÖR
ABAŞ ASANSÖR
ATS ASANSÖR
BTS ASANSÖR
ADA ASANSÖR
UNITE ASANSÖR
PAMUKKALE ASANSÖR
RST ELEKTRONİK ASANSÖR
AGSAN ASANSÖR
VERTİME ASANSÖR
NECDET BÜGER ASANSÖR
ELKO ASANSÖR
ARBATE ASANSÖR
SAVAŞÇI ASANSÖR
SÜMERLİF ASANSÖR
AYSPEK ASANSÖR
KONTİS ASANSÖR
ASSÖR ASANSÖR
FERKA ASANSÖR
AÇILIM ASANSÖR
AGORA ASANSÖR
AYM ASANSÖR
ÇÖZÜM ASANSÖR
E-ASANSÖR
EFE ASANSÖR
EGESER ASANSÖR
HAUSMAN ASANSÖR
LOKKS ASANSÖR
NAZAR ASANSÖR
ERGÜL ASANSÖR
RAY MARKET
SİNAN ÇELEBİ ASANSÖR
SUNLİFT ASANSÖR
TEKNOLİFT ASANSÖR
TEZCAN ASANSÖR
TÜMER ASANSÖR
YALÇIN ASANSÖR
ÖNCÜ ARAYAN ASANSÖR
SEM KAPI ASANSÖR
İZGİ ASANSÖRLERİ
YALILİFT ASANSÖR
EGE PROLİFT ASANSÖR
HİCAS ASANSÖR
AYLİFT ASANSÖR
HMO ASANSÖR
YURTSAN ASANSÖR
SNK İNŞAAT ASANSÖR
SİSTEM MÜHENDİSLİK
ORTİM ASANSÖR
MAVİKENT ASANSÖR
ARSLAN ASANSÖR
ANADOLU ELEVATÖR
ABT ASANSÖR
METİZ ASANSÖR
TEZAY ASANSÖR
TEKİNAS ASANSÖR
EGE BIDIK ASANSÖR
EGECAN ASANSÖR
LCT ASANSÖR

ONURSAL ÜYELERİMİZ

ALTAN OR
YÜKSEL GÜL

SEYDİ AKTAŞ
HALİL TOKOĞLU
BEKİR SELVAN
-
 
..:: Arama ::..
 
 
 
 
 
 
 
  
 
Sitemizi en iyi 1024*768 çözünürlükte görüntüleyebilirsiniz. Eaysad ©
Kodlama, © Demka Bilişim